Скільки коштуватиме навчання дітей в музичній та художній школах Володимира-Волинського

Напередодні нового навчального року батькам цікаво, в яку суму обійдеться навчання дітей у закладах мистецького спрямування. Відповідь ми знайшли на офіційному сайті Володимир-Волинської міської ради, де розміщено проект рішення «Про затвердження Положення про плату за навчання та платні послуги у Володимир-Волинській дитячій музичній школі та Положення про плату за навчання у Володимир-Волинській дитячій художній школі». Якщо цей проект рішення підтримають місцеві депутати, то вартість навчання буде наступною:
у музичній школі вокал, фортепіано, гітара – 150 гривень; скрипка, флейта, кларнет, сопілка, саксофон, труба, баян та акордеон, віолончель, контрабас, домра, ударні інструменти, бандура, туба та тромбон – 100 гривень. Повністю звільняються від плати діти з багатодітних сімей (3-оє і більше дітей віком до 18 років); діти з малозабезпечених сімей; діти-інваліди; діти-сироти; діти, позбавлені батьківського піклування; діти батьків, безпосередніх учасників АТО, на підставі довідок, передбачених чинним законодавством; діти загиблого (померлого) учасника бойових дій. Звільняються від плати на 50 відсотків строком на один рік діти, які стали лауреатами обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів (гран-прі та 1 місце).
Крім того, з 1 вересня орендна плата за інструменти на місяць буде такою: за фортепіано – 45 гривень; бандуру, акордеон, баян, духові інструменти, гітару, скрипку, віолончель, домру – 35 гривень.
Одноразова орендна плата актового залу без озвучення за годину передбачається в розмірі 300грн.; одноразова орендна плата актового залу із забезпеченням звукотехнічного та освітлювального обладнання за годину – 500 гривень;
у художній школі навчання дітей обійдеться у 100 гривень на місяць. Повністю звільняються від оплати діти з багатодітних сімей (3-є і більше дітей віком до 18 років); діти з малозабезпечених сімей; діти-інваліди; діти-сироти; діти, позбавлені батьківського піклування; діти батьків, безпосередніх учасників АТО на підставі довідок, передбачених чинним законодавством; діти загиблого (померлого) ветерана війни.
Навчання дітей з інших територіальних громад в обох закладах здійснюватиметься за рахунок коштів цих територіальних громад на умовах укладених договорів та за рахунок субвенцій територіальних громад.
Міла Сергєєва, м. Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі