Сім клубів району цієї зими опалюватися не будуть

На щотижневій нараді в РДА про підготовку закладів культури до роботи в осінньо-зимовий період інформувала провідний спеціаліст відділу культури та туризму райдержадміністрації Галина Руденчук.
Вона розповіла, що центральне теплопостачання у районі має лише РБК, котел на тверде паливо встановлений у БК с.Овадне, пічним опаленням користуються клуби сіл Новосілки, Нехвороща, Житані, Вощатин та клуб-бібліотека села Микуличі. Також чотири установи опалюються УФО або ж калориферами: у селах Хмелівка, Красностав, Хобултова, Суходоли. У бібліотечних закладах проблем з опаленням немає. Стало відомо, що для закладів культури планом передбачено 58 м куб. дров та 12,5 т вугілля.
На опалення централізованої бібліотечної системи передбачено 101,5 м куб. газу на суму 90,0тис.грн. На забезпечення теплом РБК передбачено 125 Гкал, а це 145,7тис.грн. З метою енергозберігаючих заходів, відділом культури та туризму райдержадміністрації проведено процедуру закупівлі металопластикових вікон для глядацького залу районного будинку культури через систему «Прозоро» на суму 106979грн. за рахунок коштів місцевого бюджету. Та попри усю підготовку до зими, як розповіла Галина Руденчук, через брак коштів опалюватися не будуть клубні установи сіл Березовичі, Білин, Ласків, Верба, Заріччя і Свійчів.
Олексій Біянов, Володимир-Волинський район

Розділ новин: 

Коментарі