Сільради Прибужжя і польські ґміни співпрацюватимуть

Днями команда нардепа Ігоря Гузя разом із сільськими та селищними головами, громадськими активістами працювала у Польщі. У м. Грубешов підписали меморандум намірів про співпрацю між органами місцевого самоврядування Прибужжя та польськими ґмінами Люблінського воєводства. Така співпраця відбувається у рамках асоціації місцевого самоврядування «Прибужжя».
Від Прибужжя – 9 сільрад, і також 9 польських ґмін. З 19-го округу їздили по кілька представників із кожного району – сільські голови та громадські активісти із Зачернеччівської, Згоранської, Павлівської, Риковичівської, Старолішнянської, Березовичівської, Заріччанської, Переславичівської сільських рад. Польську сторону представляли старости із ґмін  Коньсковоля, Нємце, Рибчевіце, Високє, Грубешов, Краснистав, Люблін, Тшещани та Звєжинєц. Обмінялися контактами. Домовилися про втілення спільних транскордонних проектів, намітили напрямки роботи у багатьох сферах. Важливо, що перейматимуть успішний досвід поляків у децентралізації.
Депутат поставив перед собою амбітне завдання, щоб кожна сільська чи селищна рада в його виборчому окрузі знайшла партнера-ґміну на території Польщі.

Розділ новин: 

Коментарі