Сільгоспкооперативам планують зменшити податкове навантаження

Публікації

Сільгоспкооперативам планують зменшити податкове навантаження
Сільгоспкооперативам планують зменшити податкове навантаження

В Україні заплановано трохи полегшити життя сільгоспкооперативам. Йдеться про схвалений законопроект, який дозволить знизити податкове навантаження. Про це повідомили у пресслужбі Мінекономрозвитку України.

Необхідність у зниженні навантаження виникла через невдалий рік, адже пандемія та неприємні сюрпризи клімату зменшили врожаї. Натомість законопроект дозволить внести деякі зміни у Податковий кодекс країни. Сільськогосподарським кооперативам буде легше, а на додаток їхню діяльність буде активізовано.

Стосовно змін у кодексі йдеться про зміну деяких базових понять та термінів.

Раніше повідомлялося про жахливий стан сільського господарства в анексованому Криму. На півострові величезна проблема з водою, саме через це гине вся галузь. Вказується, що попри те, що Росія готова надавати велике фінансування для підтримки потреб Криму, перед місцевими фермери виникає актуальна проблема відсутності водопостачання, яка може згубити всі їхні зусилля.

Також ми писали й про причини, через які фермери в Україні не поспішають інвестувати гроші у свої господарства. Йдеться про відкриття ринку землі та про заощадження, які станом на зараз намагаються зробити фермери.

 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: