Школи в окрузі №19 отримають 200 комп’ютерів

У навчальні заклади виборчого округу №19 надійдуть нові комп’ютери. Народний депутат Ігор Гузь посприяв, аби комп’ютерне обладнання, надане Україні в рамках допомоги від уряду Китаю, отримали учні Володимир-Волинського, Іваничівського, Любомльського районів та міст Нововолинськ і Володимир-Волинський. Матеріальне забезпечення відбувається в рамках державного проекту міністра освіти і науки Лілії Гриневич.
Так у Володимир-Волинський район надійдуть комп’ютери у село Суходоли та у дві центральні садиби об’єднаних громад – Зимне і Устилуг. Всього у районі отрмають 34 нові одиниці техніки. Для княжого міста передбачено 42  комп’ютери, зокрема, у школу №3, гімназію імені О.Цинкаловського та спеціалізовану школу-інтернат.
Іваничівщина отримає нове обладнання для учнів шкіл селища Іваничі, села Мишів та центру нової громади Павлівка. Також 34. У Любомльському районі забезпечать технікою гімназію та Головненську школу – всього 22  комп’ютери. У Нововолинську передадуть ПК загальноосвітнім школам №1, №2, №6, а також Нововолинському ліцею-інтернату та міській гімназії. Кожен навчальний заклад отримає по 10 одиниць.

Розділ новин: 

Коментарі