Школа Володимира потрапила у десятку кращих в Україні

Публікації

Школа Володимира потрапила у десятку кращих в Україні
Школа Володимира потрапила у десятку кращих в Україні

Команда Володимир-Волинської ЗОШ №5 ім. А. Кореневського потрапила до десятки кращих шкіл України, котрі узяли участь в українсько-німецькому проєкті “Social Student Companites to Activate the Youth” (Соціальне шкільне підприємництво).
Проєкт ЗОШ №5 був відібраний з понад 200 шкіл з усієї України. Тож уже наступного року на базі навчального закладу буде створене перше у місті соціальне шкільне підприємство, а саме Центр дозвілля для молоді, – повідомляють на сайті міста.
Наступний етап участі у проєкті – навчальні тренінги для кураторів. В кінці травня у такому тренінгу візьме участь заступник директора Олександр Тарасюк, який курує створення шкільного підприємства. Восени навчання пройдуть учні, які задіяні у проєкті, далі буде створено громадську організацію і почнеться робота з відкриття “підприємства” на розвиток якого школа отримає грант у сумі тисяча євро.
Передбачається, що на базі школи запрацює Центр дозвілля для молоді, де будуть проводитись творчі вечори, конкурси та різні цікаві заходи.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: