Школа села Амбуків під загрозою закриття

Із 1 вересня 2016р. Кабмін скасував фінансування шкіл з наповнюваністю менше, ніж 25 учнів, за рахунок освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам. Отже, можна вже припустити, що до початку нового навчального року у нашому районі зникне декілька навчальних закладів. Взагалі по області планують закрити 65 шкіл, повідомляє «Володимир Медіа».
Це не перша так звана освітня перебудова на селі. Подейкують, що і цього року декілька навчальних закладів Володимир-Волинського району перестануть функціонувати. Тільки не усі відразу, щоб не викликати масового обурення серед населення.
Першою прийняла на себе удар початкова школа с.Амбуків. Уже навіть відбулася зустріч представників влади з колективом школи та батьками. Переконували як могли. А наостанок пообіцяли: відремонтуємо дорогу, купимо новенькі шкільні автобуси і будемо діток возити до Лудина. Перед цією солодкою обіцянкою батьки не могли встояти. Та чи встигнуть обіцяльники все це зробити до 1 вересня? І чим дорогу збираються ремонтувати? Відповідь почули від місцевих: швидше за все породи із шахти навезуть, розрівняють та й на тому кінець. А про автобуси ніхто в селі не вірить. Люди кажуть, скоріше за все, доведеться самим дітей довозити до лудинської школи. Якщо амбуківську школу таки зачинять на замок, то кому ж дістанеться саме приміщення? Чи, може, зруйнується так само, як цілий майновий комплекс застави, який був переданий територіальній громаді?
Підготувала Міла Сергєєва, Володимир-Волинський район

Розділ новин: 

Коментарі