Що приносить удачу в рік Півня

Щасливими у рік Півня є числа 5, 7 і 8. Дні удачі для народжених під знаком Півня будуть 4-го і 26-го числа кожного місяця за китайським літочисленням.

Як зробити так, щоб у 2017 році наші мрії і прагнення реалізувалися
Потрібно носити золотистий, коричневий і жовтий або комбінацію із трьох кольорів для успіху і процвітання. У вашому помешканні повинні стояти свіжі квіти, особливо гладіолуси або целозія (півники). Найщасливішим  місяцем, згідно з китайським календарем, буде другий, п’ятий та одинадцятий.

Чого слід уникати
У рік Півня необхідно уникати надлишку червоного кольору у всіх його проявах. Цифри, які в будь-якій формі принесуть вам ускладнення або невдачу, це 1, 3 і 9. Уникайте їх. Не плануйте далеких поїздок у східному напрямку. Найгірші місяці в рік Півня – це 3-й, 8-й і 12-й місяці китайського місячного календаря.
Які можливості для кар’єри
У рік Півня всім, хто народився під цим знаком, краще вибрати заняття, які принесуть задоволення. Півень – трудоголік, тому цього року більше часу приділіть кар’єрі. У рік Півня успіх чекає на тих, хто працює у сфері ресторанного господарства, журналістики, написанні книг, подорожі з робочою метою, стоматології, військової служби, а також буде успішною поліцейська робота. Рік Півня обіцяє всім знакам хороше здоров’я і полегшення хронічних захворювань. Та все ж бажано уважно ставитися до здоров’я і не випробовувати себе на міцність.

Що чекати на любовному фронті
Час, енергію та зусилля, які ви витрачали на розвиток кар’єри, цього року заберуть любовні переживання. Але  багатьом знакам зодіака цей рік допоможе створити міцні відносини.

Розділ новин: 

Коментарі