Що потрібно знати молодятам, щоб не розлучитись через місяць після весілля

Що потрібно знати молодятам, щоб не розлучитись через місяць після весілля
Що потрібно знати молодятам, щоб не розлучитись через місяць після весілля

Зараз стандарти щодо шлюбу дуже змінилися. Молодята здебільшого спочатку живуть деякий час, «щоб визначитись, чи підходять одне одному», і тільки після цього приймають рішення про одруження. Для старшого покоління це шок, гріх, неподобство, та факт є фактом.
Просто питання: чи цей період є таким, який дійсно допомагає стати ближчими одне до одного, чи просто нічого не вносить у стосунки, окрім буденності, і штамп у паспорті необхідний тому, що вже все якось затягнулося?
Я б сказала, що перед одруженням краще подбати заздалегідь про багато тих моментів, які однозначно «вийдуть на поверхню» у процесі спільного життя пари, проговоривши та домовившись про спільні дії, які будуть влаштовувати обох у тій чи іншій ситуації.
Отже, дуже добре, якщо б пара проговорила і внесла у «сімейний кодекс» такі пункти:
• Як будуть вирішуватися спірні питання? Там, де є любов, немає сорому проговорити, яке бачення на цю ситуацію, що болить і які пропозиції щодо шляхів її розв’язання. Проговорюють обоє, та слухають теж, знаходять компроміс, тобто найкраще рішення для усіх сторін та для досягнення результату.
• Як турбуватися одне про одного? Непоодинокі випадки, коли жінка почувається обманутою, вступаючи у шлюб, через те, що чоловік починає скеровувати свою увагу на реалізацію, забезпечення сім’ї чи знову повертається до звичного режиму: друзі, захоплення, а їй уже набагато менше уваги, аніж до заміжжя. І вона, яка захоплювалась ним, його діями, може почати критикувати, вказувати, обезцінювати. Любов – це і час,  проведений разом, і взаємоповага!
• Фінанси та спільний бюджет (як його формувати спільно). Зараз жінки дедалі більше реалізовані, та все ж, коли йдеться про дитину, кожна мати хоче відчувати і фінансову безпеку та захист, адже вона починає виконувати материнські обов’язки нон-стоп 24/7, і це дійсно важка праця попри усі радощі батьківства.
• Хобі та відпочинок, розваги та розвиток. Є ті захоплення, які подобаються обом, а є щось, де хочеться побути наодинці, мати свій час та простір.
• Виховання дітей. Найкраще, якщо є спільна стратегія, і не заперечуються батьком дії матері та навпаки.
Ми торкнулись основних моментів, але кожну з цих тем можна розвивати. Пишіть свої запитання та досвід. Тема цікава, будемо розвивати.
Якщо у вас є питання за описаною темою, а також й інші, які стосуються психологічного здоров’я, телефонуйте за номером 093-816-30-80 для запису на прийом до психолога, психотерапевта, автора та ведучої курсу «Духовна психологія» Наталії Рейч, який проводитиметься 21 вересня 2021 року за адресою Ковельська, 56 у нашому місті.
Наталія Рейч

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: