Схаменіться, люди добрі, бо лихо вам буде!

Дорогі мої земляки, мій рідний Володимире! Невже ми і на цей раз дамо себе обдурити? Переконаний, що ні.
А щодо лиха, то невже нам мало біди, яку організували комуністи і комсомольці у 30-х роках (голодомор), у 40-х – війна, під час якої комсомольсько-комуністична номенклатура за рахунок мільйонів смертей планувала опанувати весь світ.
Невже ми дамо, щоб ці перевертні (вовки в овечих шкурах) знову керували містом, нас дурили та гнобили, зомбуючи своїми підступними гаслами. Мовляв, обирайте колишніх, бо вони вже накрались і більше красти не будуть. Це все брехня, бо крали, крадуть і будуть красти, адже знають, як це робити і кому скільки заплатити, щоб не сісти за ґрати.
І та їхня думка, що населення – барани, яких треба стригти, а вони будуть керувати – не пройде! Вони хитрі та підступні, а ми – розумні. Ми – не бидло і не барани! Хитрість одноразова, як туалетний папір, а розум – то на все життя.
Тому Богом вас молю, не вірте перевертням! Ми – вільні люди, ми освічені, патріотичні, віруючі і розумні – і самі зробимо правильний вибір. Переконаний, що колишні обрані цього разу не зможуть вас ні купити, ні надурити, а тим більше – налякати. А якщо вам, шановні мої, пропонують підкуп – беріть, бо це вкрадені у вас багатства, а голосуйте серцем і по совісті.
Пам’ятайте, кожен ваш голос сьогодні на вагу золота. Обирайте тих, хто буде вас любити і поважати 5 наступних років, а не 5 днів до виборів. Не можна жабам доручити висушити болото, а в бочку з солоними огірками класти свіжі, бо за певний період часу вони стануть такими ж. Кадри зі старої системи не можна допускати до влади на будь-якому рівні, якщо ми хочемо кращого життя, адже одна бацила, потрапивши у здорове тіло, здатна його заразити і знищити. Не можна приймати напівзаходи, як не можна бути трішки вагітним.
Окремо хочу звернутись до всіх виборців Володимира-Волинського, до опозиційних кандидатів на посаду голови міської ради. Об’єднайтесь, об’єднайте всі свої вміння і знання, забудьте про свої амбіції і підтримайте одного (об’єднаного) кандидата на мера. Тоді нинішня гідра, яка присмокталася до влади, буде повалена. Я вірю у вас, у вашу мудрість і щиро вірю в Україну.
Слава вам і Україні! Слава героям!
З повагою Анатолій Ярмощук,м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі