«Шахтар» повторно програв «Ромі» і вилетів з Ліги Європи

Публікації

«Шахтар» повторно програв «Ромі» і вилетів з Ліги Європи
«Шахтар» повторно програв «Ромі» і вилетів з Ліги Європи

У матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги Європи «Шахтар» вдома приймав «Рому». «Шахтар» грав активніше весь перший тайм. Але в другій частині зустрічі римляни перестали відбиватися й вони повтікали в атаку, забивши пару голів. У підсумку перемогла «Рома» з рахунком 2:1, інформує портал “ВсеПроСпорт”.
Їх матч почався неспішно, перший момент створив «Шахтар» тільки на 27-й хвилині. Здалеку пробив гравець донецького клубу. На 34-й хвилині господарі створили другий момент. «Рома» поки тільки відбивалася. У другому таймі римляни прокинулися і стали атакувати. 
На 48-й хвилині майоран відкрив рахунок, після відскоку пробивши головою. Потім римський клуб не зменшив обороти і продовжив тиснути. Глибоко в захисті засів уже «Шахтар». Сам він перший шанс за тайм створив на 59-й хвилині і відразу забив. Після скидки м'яч в ворота пропхав Мораес. 
Однак «Рома» на 72-й хвилині вже зрівняла. На порожні ворота вивели знову і забили. Обмінялися суперники ще парою хороших моментів, але гра закінчилася з рахунком 1: 2.
На 48-й хвилині римлян вперед вивів Борха Майораля. Іспанець оформив дубль на 72-й хвилині. На той час на табло вже горів рахунок 1: 1. На 59-й хвилині Жуніор Мораес відновив рівновагу, але навіть добитися нічиєї «гірники» не змогли.
Нагадаємо, що перша зустріч команд завершилася розгромною перемогою «Роми». Тоді італійці забили три м'ячі.
Таким чином, «Рома» виграла у «Шахтаря» за сумою двох матчів з рахунком 5: 1 і пройшла в наступний етап ЛЄ.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: