Сесія міської ради видалася емоційною та суперечливою, проте плідною

Головним питанням розгляду стало внесення змін до бюджету міста.
23 червня відбулася 18-та сесія Володимир-Волинської міської ради 7-го скликання. У ході засідання депутати внесли зміни до рішення міської ради від 23.12.2016 року № 13/3 «Про міський бюджет на 2017 рік», затвердили розрахунок розміру кошторисної зарплати, який враховується при визначенні вартості будівництва об’єктів у місті, розглянули та прийняли ряд земельних питань, вирішили питання безоплатної передачі у постійне користування релігійній громаді храму Віри, Надії, Любові та матері їхньої Софії будинку на вул..Шахтарській під житло настоятелю церкви о. Євгену. Підтримали й «Програму сприяння діяльності об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та органів самоорганізації населення у Володимирі-Волинському на 2015-2017 роки», встановили на 2018 рік ставку податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки в розмірі 0,2% від мінімальної зарплати за 1 кв. мeтр бази оподаткування як на житлову нерухомість, так і для юридичних та фізичних осіб – підприємців. Внаслідок прийняття такого рішення міський бюджет недоотримає близько 600 тисяч гривень, але факт залишається фактом.
Підтримали депутати також призначення та виплату стипендій Володимир-Волинської міської ради для обдарованої молоді «Майбутнє Володимира», проголосували за нагородження відзнакою міської ради «За заслуги перед містом Володимир-Волинський», за приєднання до Європейської ініціативи «Мери за економічне зростання», затвердили Положення про Відділення муніципальної поліції Володимир-Волинської міської ради» та план роботи Володимир-Волинської міської ради на ІІ півріччя 2017 року. Також ухвалили проект рішення про звернення депутатів Володимир-Волинської міської ради щодо необхідності продовження мораторію на продаж землі сільськогосподарського призначення в Україні». Два проекти рішень, які виносилися на порядок денний, прийняті не були. Це проект рішення про містобудівну документацію та про заборону продажу алкоголю у Володимирі-Волинському 19 та 20 серпня, під час проведення фестивалю «Княжий», про що клопотали організатори фестивалю на чолі з народним депутатом Ігорем Гузем. Загалом засідання проходило емоційно, із численними суперечками, тож прийняті рішення далися депутатам нелегко.
На завершення засідання було заслухано звіт колишнього керівника ПТМ «Володимир-Волинськтеплокомуненерго» Ганни Рубанової про роботу підприємства в очолюваний нею період.
Проект рішення щодо ПТМ, знятий з порядку денного цієї сесії, буде включений на розгляд наступного засідання після приведення його у відповідність з датами і посадовими особами.
Міла Сергєєва, м. Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі