Серед партнерів «Княжого» - Мiнiстерство молоді та спорту України

стерство молоді та спорту України. Організатори фестивалю висловлюють подяку за підтримку і допомогу в реалізації задуманих у рамках фестивалю ідей. «Ми ще раз доведемо, що «Княжий» - це фестиваль, на якому пропагується здоровий спосіб життя, популяризується якісна музика. Ми ознайомимо відвідувачів з історією нашої країни і проведемо під час фестивалю багато різноманітних культурно-просвітницьких заходів» - йдеться у повідомленні прес-служби «Княжого».
Серед подій фестивалю Айна Бера Луцьк влаштує дійство справжнього бойового духу. Адже який «Княжий» без лицарів та дзвону мечів?
Також переможці і представники журі Всеукраїнського конкурсу поезії «Гайвороння» зійдуться у поетичному батлі на Літературній сцені фестивалю. У ролі списів - найсвіжіші, найгостріші, найпотужніші тексти, у ролі воїнів - найталановитіші українські поети і поетки.
Також гостею літературної сцени стане авторка серії книг фентезі про Айхо, переможниця «Коронації слова» в номінації «прозові твори для дітей», лауреатка Європейського конвенту наукової фантастики «Єврокон» у номінації «Найкращий дебют» волинянка Ореста Осійчук. Хочете дізнатися, як створити вигаданий світ і заселити його незвичайними персонажами? Приходьте знайомитися з Орестою. Ця зустріч буде особливо цікавою для молодших школярів і підлітків!
Окрім цього для наймолодших учасників організатори фестивалю «Княжий» обіцяють захопливу гру під назвою «піньята». Цьогоріч для дітей «Княжий» організовує захопливе дитяче містечко. А ще на малечу очікує « Ньютонівська родина», яка стане для дітей чудовою розвагою.
Підготував 

Розділ новин: 

Коментарі