Село Овадне матиме оновлений вигляд

Ситуацію прояснив сільський голова Сергій Панасевич. Виявляється, місцевими органами самоврядування складено і погоджено проект кошторису для благоустрою села. Зокрема на викладення пішохідної доріжки виділено близько 170 тисяч гривень. Для проведення відпочинку та дозвілля дітей у селі повинен бути дитячий майданчик. Для його відновлення витратять 30-40 тисяч гривень. На встановлення та реконструкцію автобусної зупинки в центрі Овадного піде до 8 тисяч гривень. Виділені кошти на закінчення ремонту будинку культури та створення благоустрою біля нього.
-Оцей ставок, який риють у центрі села, зовсім не ставок, а пожежна водойма. І це є частиною проекту благоустрою. Нам допомагають спонсори, - каже голова. – На встановлення зупинки наприкінці села Сусваль кошти виділила Володимир-Волинська птахофабрика. Зупинка біля військової частини постала завдяки приватному підприємству «ДВК» Біоз Волинь», філія якого знаходиться на території сільської ради.
Справжньою новинкою для мешканців Овадного і прилеглих сіл стане те, що на місці колишнього магазину, де залишилася бетонна платформа, буде створений ринок зі столами, лавками та покриттям. А ще з більшою несподіванкою стикнуться мешканці села: це камери відеоспостереження, які планують встановити в центрі, біля дитячого садочка і школи, на залізничному вокзалі та переїзді.
Відверто кажучи, в загальний вигляд центру села дещо не вписується будівля колишньої аптеки. За словами Сергія Панасевича, наразі неможливо внести якісь кардинальні корективи, тому що цей будинок тепер - приватна власність. Болючим і відкритим залишається питання ремонту дороги. Але, можливо, для вирішення цієї проблеми теж знайдуться спонсори. Тим більше, що частина коштів у сільській раді є.
Марія Нагурнік, с. Овадне

Розділ новин: 

Коментарі