Секрети вирощування фіалок від досвідченої господині

Дуже багато господинь люблять ніжні красиві фіалки. Фіолетові, рожеві, білі, вони радують своєю яскравістю практично цілий рік. І, звичайно, у фіалок є свої секрети.
Як розповідає Галина Новікова, жителька міста Володимира-Волинського, ці квіти цвітуть 10 місяців на рік. Головне – правильний догляд за улюбленими рослинами.
«Якщо ви хочете, щоб фіалка радувала рясним цвітінням, то потрібно дотримуватися кількох правил, – ділиться Галина Миколаївна. – Всі недоліки в догляді позначаються насамперед саме на цвітінні рослини».
Згідно з порадами пані Галини, для того щоб чарівні квіти сенполії радували око якнайдовше, потрібно дотримуватися декількох простих правил:

Горщик для фіалки не повинен бути великим. У великому коренева система занадто розростається, і всі сили рослини йдуть на її підтримку, а не на цвітіння.
Ґрунт повинен бути універсальним або спеціально для фіалок. Не беріть землю з городу чи садків. Такий грунт може бути заражений шкідниками, а фіалки дуже чутливі до них.
Рослина любить яскраве світло, але сонячні прямі промені шкідливі для фіалки. Тому для неї ідеальні північні чи західні вікна, де сонце буває нечасто.
Якщо на підвіконні холодно або постійні протяги, фіалкам буде некомфортно. Але спека теж не кращий мікроклімат для цієї квітки.
Обприскуйте фіалку обережно, невеликими порціями води і намагайтеся, щоб вода не потрапляла на квіти. При підливі не намочіть листя рослинки, аби квіти не загнивали.
Обов’язково видаляйте відцвілі квіти і зіпсовані листочки. Тоді рослина буде мати гарний вигляд та цвістиме довше.

Розділ новин: 

Коментарі