Савченко приїхала у Володимир, щоб поспілкуватися з голубами

У суботу 8 липня на площі Героїв відбулася зустріч народного депутата Надії Савченко із жителями Володимира-Волинського. Через те, що люди не виявили великого бажання спілкуватися з пані Надією і не прийшли її послухати, нардеп вирішила поговорити з голубами, яких на площі вдосталь.
- Тут таке велике місто, таке розвинене. Люди ходять і, в принципі, політики їм не потрібні, говорити з ними не потрібно, запитати в них нема чого, бо відповіді все одно не отримають. – коментує Надія Савченко ситуацію із малою кількістю слухачів.
Проте це не завадило нардепу презентувати створення нової партії. І як би це парадоксально не звучало, Савченко у цій же презентації заявила, що партії в Україні взагалі не потрібні, адже вони дбають лише про свої інтереси, а не інтереси народу. Тоді виникає запитання, для чого ж вона її створює?
Також народний обранець розповіла, що хоче змінити політичну систему нашої держави. Першим кроком для цього вона пропонує зробити перепис населення України. Наступним кроком у досягненні мети Савченко вбачає повну інвентаризацію земель і природних ресурсів. За словами нардепа, це потрібно для того, щоб кожна територіальна громада, яка буде утворена, точно знала свої межі і свою власність.
І третім етапом змін пані Надія запропонувала не пускати до влади тих, хто там уже був, хоча сама йде на вибори вдруге. Аргументує це вона тим, що «ці професіонали привели нас в таку дупу». Тому Савченко пропонує після утворення громад створити лише Верховну Раду і раду громади. У Верховну Раду входитиме лише один депутат від громади, якого в будь-який момент можна відкликати. А також обранець народу пропонує зробити виборчими посади голови суду, прокуратури і начальника поліції, яких також жителі громади зможуть відкликати.
Після презентації Савченко запропонувала поспілкуватися. На запитання, що вона зробила, щоб допомогти бійцям 51-ї ОМБР, яких судять, вона відповіла, що писала запити в прокуратуру. Але прокуратура надіслала лише відписки.
Проте військовий прокурор Владислав Зубков стверджував адвокату 51-ї ОМБр Олені Яркіній, що жодного звернення від Савченко не надходило, і про будь-які її звернення він не чув.
Олексій Біянов, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі