Розіграш автомобіля і скутера відбувся!

Четвертого квітня у приміщенні редакції газети «Місто вечірнє» відбувся розіграш суперпризів – автомобіля і скутера. Нагадаємо, упродовж двох днів (31 березня і 1 квітня) учасники акції мали придбати товар у магазині «Фреш» на суму від 100 грн. У відповідь отримували жетон на участь у розіграші. Загалом в акції зареєструвалося шестеро учасників. Кожному з них було присвоєно порядковий номер.
Учасники розіграшу зібралися в редакції, де шляхом жеребкування було визначено двох переможців – щасливих власників автомобіля і скутера. Головний приз дістався Людмилі Хом’як, яка першою зареєструвалася в акції. «Я була впевнена, що виграю головний приз. Так і сталося. До подібних розіграшів ставлюся позитивно. Вмію над собою посміятися. Тому мені було приємно взяти участь», - каже власниця нового авто. Інший переможець, який відправився додому зі скутером, Вадим Корнійчук зазначив, що ніколи не бере участі у різноманітних лотереях на загальнодержавному рівні. «А ось на місцевому рівні намагаюся активно долучатися до різних заходів, акцій, конкурсів. І цього разу я був упевнений, що без приза не залишуся», - сказав Вадим. Ні Людмила, ні Вадим не поїхали додому на новому транспорті, оскільки той виявився розміром трохи більшим за долоню.
Окрім наших переможців, День сміху запам’ятався тим, хто з нетерпінням чекав лотереї, однак удача їм не усміхнулася. Отже, учасниками розіграшу також стали Ірина Бакун, Ольга Бурук та Ігор Поліщук, який, щоправда, перебував із присутніми тільки подумки. Ольга Оніщук зізналася: мала підозру, що лотерея є чистим розіграшем на День сміху. «Однак я хотіла підняти собі настрій. Крім того, у магазині «Фреш» придбала потрібну косметику і побутову хімію», - зазначила вона. Ольга Бурук прийшла на розіграш зі своєю онучкою Анастасією. Дівчинка виконала почесну місію – провела жеребкування. «Ми з онучкою разом брали участь у подібних конкурсах, але вигравати не вдалося. Ось вирішили виграти авто чи скутер. Прийшли реєструватися 1 квітня і зрозуміли, що це жарт. Але ми любимо посміятися», - розповіла Ольга Бурук. Кожен із присутніх отримав смачний тортик за участь, тому, сподіваємося, що все ж задоволеними залишилися всі.
Аліна Зай, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі