Рік Вогняного Півня допоможе реалізувати найзаповітніші мрії

Червона Вогненна Мавпочка на прощання помахає нам лапкою і передасть свої права на правління Червоному Вогняному Півню. Цю зміну влади ми помітимо не відразу, адже і колір, і стихія господарів 2016 і 2017 років  будуть однаковими.
За китайським гороскопом, 2017-й рік – рік Вогняного (Червоного) Півня. Він вступить у силу з 28 січня 2017 року. Головне у рік Вогняного Півня – ставитися до будь-яких змін у житті по-філософськи. Людям, які не звикли лінуватися, Півень допоможе у питаннях кар’єри – вас буквально засиплють вигідними та привабливими пропозиціями. Але поспішати у 2017р. не потрібно, краще ретельно обирати серед всіх яскравих і привабливих пропозицій ту одну, яка виявиться вдалою і надійною саме для вас. Як правило, народжені під відповідним знаком, який випадає цього року, не матимуть особливої удачі. Ось чому Півні, на жаль, не можуть розраховувати на особливо вдалий рік, але вони можуть спробувати змінити деякі події на краще. Що ж принесе нам цей рік?
Це десятий знак китайського зодіака. Відповідний знак західного зодіака – Овен.
Елемент – земля.
Позитивні якості Півня: чесний, вірний, щедрий, турботливий, має хороший смак.
Негативні якості Півня: запальний, нетактовний, метушливий.
Девіз цього року: «Добивайся високої мети, не здавайся!»
Камені року: цитрин, яшма, димчастий кварц, малахіт, гірський кришталь.
За фен-шуєм, 2017 рік допоможе знайти вихід із заплутаних ситуацій і стане провідником у період раціональних, конструктивних рішень. Рік буде наповнений новими можливостями і вдалими стартами. У рік Вогняного Півня з’являться шанси побудувати стабільні відносини з романтичним партнером або знайти нове кохання. У 2017 році будуть правити логіка і консерватизм. Дуже вдалий рік для зміни роботи та  збільшення прибутку. Але варто переглянути ставлення до фінансів – Півень не любить витрачати гроші.
Головний колір року – червоний, він символізує силу, красу та мужність.
Винятковим рік буде для тих, хто народився в рік Півня, Змії і Дракона.
Хорошим рік буде для знаків Тигра і Щура.
Труднощі у 2017 році очікують народжених у рік Собаки, Кролика і Коня.

Розділ новин: 

Коментарі