Річка Прип’ять вийшла з берегів

Публікації

Річка Прип’ять вийшла з берегів
Річка Прип’ять вийшла з берегів

На Ратнівщині розлилася річка Прип'ять. Фото, де води вийшли з берегів розмістила Людмила Пікун у фейсбук-спільноті «Річиця».
В. о. начальника регіонального офісу водних ресурсів у Волинській області Ростислав Кравчук поінформував, що незважаючи на те що було досить багато снігу, високих підйомів води не відбулося. Але заспокоюватися не можна, – цитує посадовця Голос України. Після танення снігу земля насичена вологою, і коли підуть весняні дощі, може статися і другий пік повені. Тоді буде складніше: люди почнуть сіяти, виходити на поля. Страшного зараз немає нічого. Думаю, що протягом тижня рівні ще зростатимуть на всіх річках області і передусім на Прип’яті, Стоході, Вижівці. Тобто це той район, який у нас постійно потерпав від зимових і літніх паводків. Сьогодні, якщо і з’являтимуться проблеми у людей, то це підтоплення садиб, але не будівель. У певній мірі постраждають і посіви. Сьогодні підтоплено повеневими водами майже 24 тисячі гектарів сільгоспугідь. Але це переважно сінокоси і пасовища.
Ростислав Кравчук також зауважив, що значна частина внутрігосподарської меліоративної мережі знаходиться в незадовільному стані, проте ситуація цілком контрольована.
Органи місцевої влади надають допомогу водогосподарським організаціям з власних матеріальних резервів. «Думаю, що ця повінь пройде без якихось серйозних негативних наслідків», - каже в. о. начальника регіонального офісу водних ресурсів у Волині.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: