Рецидивіст з Володимира, який скоїв крадіжки у Заріччі, потрапить за грати

Публікації

Рецидивіст з Володимира, який скоїв крадіжки у Заріччі, потрапить за грати
Рецидивіст з Володимира, який скоїв крадіжки у Заріччі, потрапить за грати

Злодій-рецидивіст з Володимира-Волинського, провину якого довели у суді, найближчі три  з половиною роки проведе за гратами.
Про це “Княжий Град” дізнався з сайту реєстру судових рішень.
Раніше судимий уродженець Володимира-Волинського у 2020 році скоїв низку крадіжок.
У лютому 2020 року чоловіка притягнули до кримінальної відповідальності за крадіжку та шахрайство, однак звільнили від відбування покарання з іспитовим строком на 1 рік.
Зловмисник не виконав покладені на нього обов’язки і інші умови випробування, та за понад півроку вчинив нові злочини. Чоловік чотири рази здійснив крадіжки за однією і тією ж адресою у селі Заріччя Володимир-Волинського району.
Зокрема, 17 листопада викрав з підсобного приміщення 7 кілограмів м’яса свинини. Повернувшись 15 грудня, викрав водяний насос з гаражного приміщення за 850 грн. Вже 20 грудня викрав велосипед за понад 3 тисячі гривень, а 26 грудня шляхом зняття віконної шиби проник у гаражне приміщення і викрав ще один водяний насос за понад 3 з половиною тисячі гривень.
“Допитаний в судовому засіданні обвинувачений вину у інкримінованих йому злочинах та обставини викладені у обвинувальному акті визнав повністю. Щиро розкаявся у вчинених злочинах, просив суворо не карати”, – йдеться у вироку Володимир-Волинського міського суду.
З обвинуваченого також стягнули в дохід держави 1307,60 гривень витрат пов`язаних із залученням експертів для проведення товарознавчої експертизи та 1307,60 грн. за проведення дактолоскопічної експертизи.
Вироком суду чоловіка позбавили волі на строк 3 (три) роки 6 місяців.

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: