«Реалізація всіх ідей залежить від наявності коштів»

19 січня відбулася щовівторкова нарада міськвиконкому з керівниками відділів. Міський голова Петро Саганюк нагадав всім відділам про необхідність електронної закупівлі, - все, що необхідно придбати відділу, має бути зафіксовано в електронному порядку. Вже потрібно подумати про включення у ремонт приміщень, які очікують своєї черги. У місті надалі залишається проблема зі стоянками автомобілів. Цю проблему слід вирішувати негайно. Постає питання про роздільне прибирання сміття. Очільник міста вказав «Теплокомуненерго» зробити перерахунки на температурний режим для громадян, які не мають лічильників. Начальнику управління соціального захисту населення ще раз нагадувалось про необхідність вчасного вирішення питання з нарахуванням субсидій, так як у міську раду надходять скарги.
Після наради присутніх привітали колядники.
Під час брифінгу із журналістами місцевих ЗМІ Петро Саганюк відповів на наступні питання:
- Покладено асфальт на вулиці Богдана Хмельницького. Чи передбачені там тротуари?
- Ця дорога ще не здана. Зроблено лише те, що встигли зробити. Потребує оновлення асфальтове покриття на вулицях Ковельській, Устилузькій та інших. Проблема з коштами. Віддали на міський баланс ПТУ, потрібно харчувати дітей в школах, у ДНЗ №8 потребує ремонту опалення.
- Чи є новини щодо 44-квартирного будинку для військових?
- Має відбутися тендер.
- Ви говорили про роздільне прибирання сміття. Що маєте на увазі?
- Я хотів би зробити 5-7 контейнерів для збирання пластики. Це вже в нас практикувала одна фірма, але щось у неї не пішло. Спробуємо власними силами.
- Які є ідеї щодо фонтану?
- Як завершать фонтан у Грубешові, можна буде попросити у польської сторони документацію і зробити у нас.
- Як справилися комунальні служби з настанням холодів?
- Скарг немає. Комунальники в основному справляються. Ось тільки людський фактор не завжди виявляє себе позитивно. Забивають каналізацію.
- Коли плануєте проведення сесії?
- Тільки після того, як відбудеться обласна.
- Принагідно хочеться запитати, як допомагають міськвиконкому депутати обласної ради?
- Активно взялися, вникають у стан справ. Є хороші ідеї, але їх реалізація залежить від коштів. Ми дещо послабили проведення фестивалю, хочемо поновити цю справу.
Антоніна Булавіна м. Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі