Райрада вимагає справедливих тарифів на комунальні послуги

Депутати Володимир–Волинської районної ради стурбовані підвищенням ціни на газ та електроенергію для населення, що призвело до подальшого різкого зростання тарифів на теплову енергію, холодне та гаряче водопостачання і на інші комунальні послуги.
«Жахливою несправедливістю депутати вважають те, що ціна на газ для населення встановлена на рівні ціни імпортного газу. За даними НКРЕКП та НАК «Нафтогаз України», за 2015 рік населенням спільно з підприємствами, які забезпечують опалення та підігрів води, спожило 17,1 млрд. кубічних метрів газу, а з українських надр було видобуто майже 20 млрд. кубів. Тобто українського газу повністю вистачає. Це означає, що в комунальні тарифи для населення повинна бути закладена зовсім інша його вартість. На сьогодні тарифи на житлово-комунальні послуги в Україні вищі, ніж у Європі, а зарплати в десятки разів менші. Зниження офіційного прожиткового рівня на тлі стрімкого підвищення житлово-комунальних тарифів, девальвації гривні, здорожчання навіть найнеобхідніших продуктів харчування та ліків призвело до небувалого зубожіння більшості українців», - йдеться у зверненні.
Володимир-Волинська районна рада вимагає встановити обґрунтовані та справедливі тарифи на газ, тепло, гарячу воду та світло для населення, які будуть відповідати діючому прожитковому мінімуму та рівню життя в Україні, а також вимагає. аби газ українського видобутку ішов на потреби населення України.
Депутати закликають уряд шукати ресурси для наповнення та збалансованості державного бюджету, проводячи деофшоризацію та долаючи корупцію.
Ярослава Вознюк, Володимир – Волинський район

Розділ новин: 

Коментарі