Районний територіальний центр шукає кошти на подарунки для підопічних

21 листопада традиційна  понеділкова нарада з керівниками структурних підрозділів Володимир-Волинської РДА  розпочалася з доповіді начальника фінансового управління Олени Бондарук щодо виконання районного бюджету. Так станом на 18 листопада до кошторису району надійшло власних надходжень більше 20млн. 141тис.грн. Деякі сільські ради уже повністю виконали річний план. До повного виконання районного бюджету за 2016 рік бракує лише 89 тисяч надходжень. 13 фермерських господарств ще не сплатили оренду – термін спливає 31 грудня. Є у районі господарства, де заробітна плата працівників нижча за мінімальну. Олена Бондарук припустила, що пояснюється це неповною зайнятістю. Але разом із загальною благополучною картиною виконання бюджету ряд сільських рад району має чималі суми недоїмок із власних доходів, що є великою проблемою. Голова РДА Наталія Василець зобов’язала голів цих сільрад дати пояснення щодо ситуації, яка склалася.
У навчальних закладах сіл Березовичі та Овадне триває заміна вікон на пластикові, повідомила керівник відділу освіти, молоді і спорту Оксана Бігун.
Головний спеціаліст відділу культури і туризму Ганна Луцюк розповіла про заходи, що проводилися у населених пунктах з нагоди третьої річниці Революції гідності, та анонсувала, як відзначатиметься День вшанування пам’яті жертв Голодомору у сільрадах та об’єднаних громадах. Також вона повідомила, що у с.Верба готуються до Дня села, який святкуватиметься у неділю, 27 листопада.
Заступник начальника районного управління соціального захисту Алла Кузьмич зазначила, що робота установи в основному спрямована на те, аби призначити жителям району якомога більше субсидій. Уже 51 відсоток населення району користується субсидіями, це понад 4 тисячі домогосподарств. Протягом місяця до управління надійшла 271 нова заява, в  тому числі за останній тиждень звернулося 74 людини.
Керівник управління агропромислового розвитку Юрій Кравчук поділився з колегами враженнями від святкування Дня працівників сільського господарства. На заходах в області наш район, як завжди, виявив оригінальність, представивши найкращий коровай та накривши хороший стіл. Також Юрій Іванович повідомив, що директор ТзОВ «П’ятидні» з нагоди професійного свята преміював усіх своїх працівників, святкування пройшло на високому рівні.
А в районному територіальному центрі готуються до Дня інваліда. Директор закладу Любов Столярчук повідомила, що у стаціонарному відділенні  планується День відкритих дверей та концертна програма. Працівники терцентру вже думають про подарунки до новорічних свят для  підопічних, що обслуговуються вдома, та звертаються до підприємців з проханням надати допомогу для придбання для них продуктових наборів.
Міла Сергєєва, Володимир-Волинський район

Розділ новин: 

Коментарі