Радувати ближніх не лише приємно, у цьому - сенс нашого життя, яке дається нам як дорогоцінний подарунок

y» і було неробочим днем, який невід’ємно пов’язувався з християнськими традиціями і відзначався на другий день після Різдва. Як правило, з природних причин, більше можливостей дарувати благодійні подарунки тоді мали забезпечені люди: власники підприємств, аристократи, комерсанти. З часом ця традиція поширилася і на інші верстви населення, була підхоплена і розповсюдилася по всьому світу. У Біблії, в Діяннях Святих Апостолів(глава 20, вірш 35) написані слова Ісуса Христа, який підкреслював, що «блаженніше давати, ніж брати». Це фундамент будь-яких здорових стосунків.
Тож ми поцікавилися у представників різних поколінь, професій і уподобань, який подарунок у новорічно-різдвяні свята для них найприємніший і найбажаніший.
Віра Чайковська – підприємець, голова громадської організації:
- Я зазвичай святкую християнські свята – Великдень, Різдво і т. д. А Новий рік проводжу на роботі. І найкращий подарунок для мене - це зустріти свята у колі найдорожчих для мене людей - дітей та онуків, хоча й вони приїжджають до нас не з порожніми руками, завжди приносять щось оригінальне й цікаве.
Руслан Безека – рятувальник:
- Не має значення, що це буде. Головне, щоб подарунок був приємний і саме від тої людини, від якої хочеться отримувати подарунки.
Михайло Бобик - начальник поліції:
- Найкращий подарунок для мене й моїх колег – це спокій і порядок на вулицях міста у день свят, коли люди мирно гулятимуть, відпочиватимуть і не виникатиме ніяких ексцесів і неприємних сюрпризів.
Наталія Занюк – студентка агроколеджу:
- Для мене байдуже - буде це якась коштовна річ чи звичайна недорога дрібничка. Бажано, щоб подарунок був несподівано приємний і створював справжнє відчуття свята.
Ярослава Бондзюх – семикласниця:
- Я дуже люблю сюрпризи. Нехай це буде несподіваним сюрпризом, у чомусь корисним або просто приємним. Головне, щоб подарунок був від чистого серця. Якщо ж ідеться про щось матеріальне, то я не відмовилася б від гарненької сукні.
Світлана Макарук - пенсіонерка:
- Зовсім не обов’язково отримувати дорогі подарунки, адже головне - увага і турбота.
Ігор Пальонка - голова громади:
- Найкращий і найбажаніший подарунок для мене – провести свята у колі своєї родини, оскільки в будні робота не дозволяє приділяти рідним стільки часу і уваги, як би мені того хотілося.
З Днем подарунків і з наступаючими святами Вас, дорогі наші читачі!
Валентина Савчук

Розділ новин: 

Коментарі