«Пульс міста» незабаром розпочне битися у Володимирі-Волинському

Нову громадську організацію створено у Володимирі-Волинському. Її назва – «Пульс міста», а засновницями стали молоді матусі Ксенія Зарівняк та Любов Саць. Якою ж є мета нової організації? З ким буде працювати та за якими принципами?
Засновниці ще досить боязко говорять про організацію, аби не помилитися. Однак вже чітко зазначають, що основна аудиторія, на яку направлена буде робота, – це діти віком від 3-х до 6-ти років.
Як розповіла Любов Саць, ідея створення організації – вимога часу, адже будь-який грантодавець надає перевагу юридичній особі, а не фізичній. В цьому переконалися жінки на власному досвіді. Ще до реєстрації об’єднання пані Ксенія та пані Любов написали проект, спрямований на розвиток дітей дошкільного віку, однак перемоги не здобули.
«Я боляче сприйняла відмову у проекті, адже він був орієнтований на діток. Тоді з’явилася ідея створити громадську організацію. За основу роботи ми беремо роботу з дітками!» – зазначила Ксенія Зарівняк.
Головна мета створення ГО «Пульс міста» – це організація клубу вихідного дня для дітей, віком від 3-ох до 6-ти років.
Любов та Ксенія уже знайшли приміщення, професіоналів, однак поки ще тримають інтригу. Ксенія зазначає, що вихователем погодилася бути дуже поважна та відома людина у Володимирі-Волинському. Також засновниці додають, що з дітьми ще працюватиме викладач гімнастики та фізичного виховання і безпосередньо сама Ксенія, яка за професією є вчителем англійської мови, але зараз перебуває в декретній відпустці.
«Стосовно того, чи буде щось коштувати перебування в клубі? Наша громадська організація не має за ціль отримати прибуток. Однак для закупівлі певного матеріалу, для того щоб заплатити суборенду або вихователям за роботу, потрібні гроші, тому будуть певні, мінімальні, членські внески», - додала Любов Саць.
Відкриття клубу засновниці прланують на 18 лютого. На початку з дітками працюватимуть у неділю. Записатися можна буде за номером телефону, або ж надіславши лист на електронну пошту. Зараз за діяльністю громадської організації можна спостерігати у соціальній мережі Фейсбук.
Наталія Ткачук, м. Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі