Привітаймо зі святом людей, які стали нам близькими

Свято друзів прийшло до нас із Сполучених Штатів Америки. Вперше його святкували у далекому 1935 році. У 1958 році Генеральна Асамблея ООН вирішила, що день друзів має відмічатися і в Європі. Європарламент вирішив, що День друзів слід святкувати обов’язково в літній період, оскільки тепла погода, літні відпустки дають для друзів найкращі можливості провести це свято разом.
Свято друзів є досить важливим, бо у кожного з нас є друзі. Можливо, їх небагато, але головне, щоб вони були. Про друзів, моральні засади дружби говорили в усі часи. Збереглося багато цитат, висловлювань і афоризмів про дружбу. Аристотель, наприклад, казав, що дружба задовільняється можливим, не вимагаючи належного. Отож, найголовнішим аспектом дружби є те, що в ній не існує умовностей і вона не диктує ніяких зобов’язань. Друзі – це люди, з якими хочеться поспілкуватися, поділитися радощами і тривогами, провести приємно години відпочинку.
Цього року День друзів святкується 9 червня. Це вихідний день, а, значить, у кожного з нас є можливість не тільки привітати друзів, а й зустрітися з ними і разом провести час. А тепла сонячна погода, яку віщують синоптики, безперечно, дасть чудову нагоду відпочити на лоні природи з смачною юшкою чи шашликом. Отож, не забудьмо привітати всіх людей, які стали нам близькими – наших друзів. Хай цей день стане днем усмішок, любові, затишку і душевного єднання.
Підготувала Антоніна Булавіна

Розділ новин: 

Коментарі