Прикордонники нагадують про правила перебування поблизу кордону

З метою дотримання прикордонного режиму Львівський прикордонний загін нагадує громадянам, що в межах контрольованих прикордонних правил діють відповідні режимні правила. Відповідно до Положення «Про прикордонний режим», затверджена КМУ від 27 липня 1998 року №1147, громадяни України, іноземці та особи без громадянства в’їжджають у прикордонну смугу та контрольований прикордонний район, перебувають, проживають або пересуваються в їх межах на підставі документів, що посвідчують їхню особу або законність їхнього перебування на території України. Вказані особи зобов’язані пред’являти відповідні документи на вимогу уповноважених осіб Державної прикордонної служби. Водії на вимогу прикордонників повинні зупиняти транспортні засоби, подавати на перевірку документи, що посвідчують особу водія та пасажирів, і реєстраційний документ на транспортний засіб, а також дати можливість оглянути транспортний засіб і перевірити номери його агрегатів.
Авіаційні роботи, будь-яке будівництво, вирубка лісу, водокористування, геологічні, дорожні та інші дослідження в межах прикордонної смуги, а також гідротехнічні, землевпорядні, меліоративні та інші роботи, пов’язані зі зміною водного режиму прикордонних річок, озер та інших водойм, відео-, кіно- та фотознімання місцевості, туристичні подорожі і стрибки з усіх видів парашутів проводяться після інформування посадових осіб Львівського прикордонного загону, у зоні відповідальності якого проводиться така діяльність.
Інформування здійснюється письмово не пізніше ніж за 24 години до початку провадження діяльності, зокрема за допомогою факсимільного зв’язку або електронної пошти із зазначенням початку і терміну провадження, прізвища, імені та по батькові осіб, які провадитимуть діяльність. Адреса Львівського прикордонного загону:
71010 м. Львів, вул. Личаківська, 74.
Телефони: (032)239-01-91, (032)239-01-11.
Електронна адреса: [email protected]
Полювання у прикордонній смузі здійснюється з обов’язковим і нформуванням розпорядником полювання або особисто мисливцем органів або підрозділів прикордонної служби, в межах відповідальності яких буде проводитися полювання, у передбаченому законодавством порядку.
У смузі місцевості між лінією державного кордону та лінією прикордонних інженерних споруд полювання забороняється.
Львівський прикордонний загін, Західне регіональне управління, Державна прикордонна служба

Розділ новин: 

Коментарі