При Устилузькій міській раді створено молодіжну раду

-У новий дорадчий орган входить 12 молодих людей майже з усіх куточків нашої громади. Головою ради обрано Романа Куцая, - повідомляє громадський активіст і член новоствореної ради Віктор Вавринюк.
Повноваження молодіжної ради аналогічні тим, які мають громадські ради при органах місцевого самоврядування. На засіданнях обговорюються нагальні проблеми, що мають місце на території громади, та розглядаються шляхи їх розв’язання. Також висуваються нові ідеї, спрямовані на позитивні зміни та покращення якості життя населення, зокрема молоді в ОМТГ. Ухвалені радою пропозиції, що носять рекомендаційний характер, подаються на розгляд виконавчого комітету міської ради, який вирішує, чи передавати їх на обговорення місцевим депутатам. До речі, представники молодіжної ради можуть бути присутніми на сесіях міської ради.
Від імені колег Віктор дякує голові молодіжного центру Волині Захару Ткачуку за мотивацію та організоване навчання зі створення молодіжних рад на території області.
-Саме Захар Ткачук, вивчивши європейський досвід, написав Проект під назвою «Маю думку» та подав його в ряд американських та європейських фондів для фінансування навчання зі створення поки що у п’яти перспективних територіальних громадах області молодіжних рад, в тому числі при Устилузькій міській раді, - розповідає Віктор. – Навчання у вигляді лекцій, бесід та тренінгів проводиться окремими курсами по декілька днів у Луцьку і триватиме до кінця року. Знання, що ми там отримуємо, дуже корисні і, безумовно, стануть у нагоді при практичній діяльності. Надіюся, що ми доб’ємося успіхів і в майбутньому зможемо ділитися своїми напрацюваннями з іншими громадами області та навіть України.
Приміщення для засідань у нещодавно відкритому в місті ресторані «Asparagus» надав активістам постійний спонсор багатьох заходів на території ОМТГ, підприємець Олександр Сидорчук.
-Скоро на нашу громаду чекають нові цікаві заходи, участь в яких зможе взяти кожен! – додає активіст.
Міла Сергєєва, Устилузька ОМТГ

Розділ новин: 

Коментарі