При РДА запрацювала оновлена громадська рада

24 листопада відбулися установчі збори громадської ради при Володимир-Волинській РДА за участі десяти  представників громадських організацій району, які були делеговані і подали документи, претендуючи  до складу оновленого дорадчого органу. Від райдержадміністрації був присутній керівник апарату Сергій Романюк. Головуючий на зборах Олександр Дзядук зачитав регламент, який був затверджений присутніми. Після цього представники інститутів громадянського суспільства розповіли про себе і  громадські організації, які вони представляють, та розпочалася процедура голосування.
Отже, за повної підтримки до нового складу громадської ради при  РДА увійшли: Олександр Дзядук – представник Володимир-Волинської РДО «Спілка Чорнобиль»; Валентина Борусевич (Володимир-Волинська організація інвалідів); Наталія Авдєєнко (Володимир-Волинська філія «Союзу українок»); Микола Селецький (Володимир-Волинська міськрайонна організація ветеранів України); Людмила Страховчук (Володимир-Волинське міськрайонне товариство «Холмщина»); Олександр Маслій (Володимир-Волинська міськрайонна організація ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів); Людмила Бездєткова (Володимир-Волинський благодійний фонд «Віра в майбутнє»); Надія Цикалюк (Володимир-Волинська спілка промисловців та підприємців); Тетяна Ізотова (Володимир-Волинська міськрайонна газета «Слово правди») та Юрій Фурманюк, який представляє Володимир-Волинську міськрайонну організацію ветеранів та інвалідів АТО.
Олександр Дзядук ознайомив нових членів громадської ради з текстом Положення про громадську раду та прозвітував про роботу дорадчого органу минулої каденції. Він зазначив, що попередній склад громадської ради розпочав діяльність 4 жовтня 2014р. Усі пропозиції, які подавалися у райдержадміністрацію, були враховані. Стосувалися вони зокрема виділення земельних ділянок учасникам АТО, патріотичного виховання молоді, прав дітей, що потрапили у складні життєві обставини, благоустрою у населених пунктах району та інших питань. Всупереч пропозиції, поданій минулого  року, не проводилася лише громадська експертиза харчування дітей у школах.
По завершенню установчих зборів було одразу проведено перше засідання нового складу громадської ради. Шляхом голосування обрали керівний склад громадської ради. Головою знову став Олександр Дзядук, який, до речі, беззмінно очолює дорадчий орган протягом десяти років – від моменту його створення. Заступником голови більшістю голосів обрали Надію Цикалюк, секретарем – Валентину Борусевич.
Затим члени ради озвучили питання, які пропонували внести у план роботи. Серед них – розгляд ситуації, що склалася у культурі району (відсутність керівників відділу культури і туризму РДА та районного будинку культури, стан закладів культури); заходи з енергозбереження (виконання районних програм); обґрунтування тарифів на комунальні послуги; питання пасажирських перевезень у районі, в тому числі стан доріг та облаштування зупинок; впорядкування довкілля та робота адміністративної комісії Зарічанської сільради; проведення благоустрою у селах та інші.
Питання ситуації в культурі району та долю приміщення районної бібліотеки, яке за експертною оцінкою визнане непридатним для подальшої експлуатації, вирішено детально обговорити на грудневому засіданні громадської ради.
Міла Сергєєва,Володимир-Волинський район

Розділ новин: 

Коментарі