Проводиться набір громадян на військову службу за контрактом

Основна вимога до кандидата на військову службу за контрактом - це бажання стати справжнім професіоналом, патріотом і захисником Вітчизни.
На військову службу за контраком на посади рядового, сержантського та старшинського складу приймаються громадяни призивного віку, які мають вищу, професійно-технічну, повну або базову загальну середню освіту і не проходили строкової військової служби, військовозобов’язані, які не мають військових звань офіцерського складу, з відповідною освітою та спеціальною підготовкою.
Основними Вашими спеціальностями можуть бути: водій; старший механік-водій; командир бойової машини; радіотелефоніст; водій спеціальних машин; стрілець; планшетист; пожежник; акумуляторник; навідник-оператор; телеграфіст; командир відділення.
Під час проходження військової служби Ви отримуєте грошове забезпечення, яке буде залежати від військового звання, кваліфікації, терміну та умов проходження військової служби. Крім того існує ряд допоміжних виплат: для вирішення соціально-побутових потреб один раз на рік видається матеріальна допомога; у разі відбуття на щорічну чергову відпустку виплачується грошова допомога на оздоровлення; за підтримання бойової готовності, зразкове виконання службових обов’язків, бездоганну дисципліну щорічно виплачується грошова винагорода; при переїзді до нового місця служби виплачується грошова допомога в розмірі 100% місячного грошового забезпечення та 50% на кожного члена сім’ї. Вас також очікують перспективи та переваги: стабільна оплата праці; безкоштовне медичне обслуговування; після закінчення першого контракту – право на безкоштовне отримання заочної вищої освіти; шанси на подальше проходження військової служби в елітних формуваннях (СБУ, МВС, НГ, тощо); можливість отримання безкоштовного житла; участь у миротворчих операціях; отримання соціальних гарантій та правовий захист розповсюджується на військовослужбовця та членів його сім’ї.
Для оформлення документів звертайтесь у Володимир-Волинський об’єднаний військовий комісаріат за адресою: 44700, місто Володимир-Волинський, вулиця Січових Стрільців, 3, відділення комлектування, контактний телефон: 2-07-72
Довідково. Грошове забезпечення військовослужбовців за контрактом (військовослужбовців призваних по мобілізації)
Суми грошового забезпечення без врахування надбавки за вислугу років та займаної посади: солдат – 7098 грн 40 коп, сержант – 7952грн. 86коп, офіцер – 8804 грн.
Додаткову інформацію можна отримати за тел. 2-16-60.
Підготувала Міла Сергєєва

Розділ новин: 

Коментарі