Проведено перевірку готовності шкіл до нового навчального року

На виконання розпорядження міського голови робочою групою за участю посадових осіб виконавчого комітету міської ради, управління МНС, санітарно-епідеміологічної служби, депутатів міської ради було проведено перевірку готовності закладів освіти міста до роботи у новому 2018-2019 навчальному році та в осінньо-зимовий період.
Члени комісії проаналізували матеріальні бази закладів освіти міста, промоніторили, чи дотримуються керівники освітніх установ правил пожежної безпеки, а також вивчили питання технічного стану будівель і споруд.
Задля організованого початку нового навчального року особливу увагу було звернено на те, як освоювались виділені бюджетні кошти для підтримки та розвитку матеріально-технічної бази навчальних закладів, у тому числі за рахунок коштів з державного бюджету за програмою «Нова українська школа», чи вжито енергозберігаючих заходів під час будівельно-ремонтних робіт. Загалом готовність дошкільних груп, навчальних шкільних класних кімнат, благоустрій прилеглих територій члени робочої групи визначили як задовільну і оцінили її рівень майже у 97 відсотків.

Розділ новин: 

Коментарі