Програма святкування ювілею Володимира вражає різноманітністю та передбачає родзинки

13 липня в приміщенні міської ради відбулося розширене засідання оргкомітету з підготовки та проведення заходів з нагоди 1030-річного ювілею Володимира. Провела зустріч заступник міського голови Лариса Кулікова, яка передусім ознайомила присутніх з робочим планом проведення заходів. Спочатку за участі представників відповідних служб обговорили блок технічних питань: розміщення локацій, озвучення заходів, контроль за дотриманням техніки безпеки та правопорядку, медичний супровід, протипожежні заходи під час проведення святкування з метою попередження можливих проблем.
Перелік заходів зі святкування Дня міста цього року вражає різноманітністю, адже програма розроблена з урахуванням інтересів та уподобань всіх вікових груп населення – від дітей до їхніх бабусь та дідусів. Зокрема передбачається проведення круглого столу «Володимир: яким ми його пам’ятаємо», свято «золотих» подружніх пар за сценарієм Наталії Авдієнко, ретро-вечірка під живий супровід духових оркестрів, урочисте богослужіння біля пам’ятника князю Володимиру у парку «Слов’янський», міжнародний турнір зі стрибків у висоту «Володимирські висоти 2018», велика розважальна програма для молоді та дітей, міжрайонна виставка мисливських собак, святковий пробіг на 5км і 100м та велопробіг у вишиванках вулицями міста, гра «Бочча» для осіб з ураженням опорно-рухового апарату на Кубок Володимира, урочиста хода від міської ради, традиційний «Володимирський узвіз» з обширним концертом, різноманітними виставками та святковим ярмарком майстрів хенд-мейду і бджолярів, виступ клубу історичної реконструкції, світлодіодне шоу та багато іншого. При складанні програми враховувалися окремі пропозиції від громадських організацій та активістів міста.
Цьогоріч уперше у Володимирі й навіть в Україні учасники свята матимуть можливість переглянути арт-перфоманс «Біла королева», що стане поєднанням презентацій творчого об’єднання «Мисткині», виступу квартету «Родослав» та показів театрального колективу «Різнобарв’я» на основі історичних хронологій про доньку Ярослава Мудрого – княжну Анну Ярославівну.
Судячи з усього, День міста буде дуже змістовним і цікавим. Святкування розпочнеться 26 липня, а всі основні заходи плануються на вихідні 28 і 29 липня. Програма свята буде розміщена в наступному номері газети. Володимир запрошує всіх на свій ювілей!
Міла Сергєєва, м. Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі