Проекти-переможці громадського бюджету (бюджету участі)

За інформацією Володимир-Волинської міської ради, восьмого листопада відбулося засідання координаційної ради з питань громадського бюджету, на якому затверджено список проектів-переможців, що будуть реалізовані у 2018 році.
Серед великих проектів найбільшу кількість голосів набрали два проекти:
1.Проект №5 «Створення сучасного кабінету ЛФК для хворих м.Володимира-Волинського». Автор Юлія Скіць. Вартість 201тис. 690грн. Проект передбачає створення сучасного кабінету ЛФК для відновлювального лікування після тяжких травм, поранень та операцій, захворювань серцево-судинної, ендокринної системи, опорно-рухового апарату.
Проект №19 «Спортивний майданчик на території Володимир-Волинської гімназії імені Олександра Цинкаловського». Автор Тарас Савчук. Вартість 499тис. 890грн. Проект передбачає спорудження та облаштування спортивного майданчика з поліуретановим покриттям та захисною сіткою для ігрових видів спорту (волейбол, баскетбол, футбол, великий теніс) та рухливих ігор.
Серед малих проектів найбільшу кількість голосів набрали чотири проекти:
Проект №16 «Накриття для розміщення дитячих візочків біля входу у дитячу поліклініку». Автор Юлія Скіць. Вартість 71тис. 342грн. Проект передбачає створення накриття над вхідними дверима дитячої поліклініки для розміщення дитячих візочків, а також для забезпечення комфортного та безпечного входу у приміщення батьків з новонародженими та дітьми різних вікових груп.
Проект №7 «Спортивно-гімнастичний комплекс у військовому містечку» на вул.Ак.Глушкова. Автор Анна Медведєва. Вартість 93тис. 607грн. Проект спрямований на вирішення оздоровчих та виховних завдань, розвиток спорту та популяризацію здорового способу життя серед населення, і, що надважливо, – для урізноманітнення дозвілля молоді, підлітків, дітей шкільного та дошкільного віку на даній прибудинковій території.
Проект №4 «Мій двір – моє місто» на вул.Поліської Січі, 49. Автор Володимир Кравчук. Вартість 43тис. 68грн. Проект передбачає облаштування прибудинкової території: прокладання бруківки, облаштування належним чином входів у два під`їзди будинку та встановлення лавочки.
Проект №25 «Проморолик про місто Володимир-Волинський». Автор Світлана Федонюк. Вартість 70тис.грн. Це має бути яскраве, емоційне відео з використанням новітніх технологій. Хронометраж – до 7 хвилин. Мета – презентація Володимира-Волинського на туристичній карті Волині, України, світу.
Вітаємо переможців!
Підготувала Міла Сергєєва

Розділ новин: 

Коментарі