Проект спортивного майданчика в НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №3-ліцей» вражає чудовими перспективами

Незважаючи на те, що в розпалі літні канікули, біля НВК №3 відсутня традиційна для літа тиша. Тут на повну силу триває робочий ритм. Працівники луцької фірми «СпортЕлітБуд» розпочали реконструкцію спортивного майданчика навчального закладу. Втілюється проект, на який школа чекала п’ять років.
-Для нас це дуже важливо, - розповідає директор закладу Анатолій Матвейчук. – Тим, що проект почав втілюватися, ми завдячуємо народному депутату Ігорю Гузю і міській владі, нашому міському голові та депутатському корпусу. Минулого року була розроблена проектно-кошторисна документація, вартість якої становить 2 мільйони 10 тисяч гривень. Рішення про фінансування проекту було прийнято на сесії міської ради. За допомогою «ProZorro» був встановлений тендер, який виграла луцька фірма «СпортЕлітБуд». Ця фірма спеціалізується на будівництві спортивних майданчиків, відмінно зарекомендувала себе на будівельних роботах на стадіоні «Авангард» у Луцьку, ряді об’єктів у Нововолинську, Києві та по всій Україні. Вартість виграних торгів складає мільйон 827 тисяч. Оплата проводитиметься шляхом співфінансування: мільйон – з державного бюджету, решту платитиме міська рада.
Анатолій Степанович ознайомив з перспективами, передбаченими проектом, які просто вражають сучасним розмахом. Для розвитку фізкультури і спорту передбачається облаштування майданчика з ігровим полем для тренувальних занять у міні-футбол. Майданчик матиме розміри 42х23 і буде покритий штучною травою. По периметру ігрового поля запроектована 130-метрова доріжка з трьома біговими доріжками та пряма доріжка для бігу на дистанцію 30 метрів. Розміром 30х17 метрів передбачений майданчик для гри у баскетбол та волейбол. Сучасним поліуретановим покриттям буде облаштована бігова доріжка. Гімнастичний майданчик, який матиме розміри 16х16, буде покритий щебеневим відсівом. Біля спортивного майданчика можна буде прогулюватись по тротуару, викладеному плиткою. Спортмайданчик за проектом буде обгороджений секціями, які сягатимуть 2-х метрів у висоту, та захисною сіткою 4-метрової висоти. Для відводу дощових вод з поверхневого майданчика запроектовано лінійний водовід. Для тих, хто хоче посилено займатися спортом, буде встановлене спеціальне спортивне обладнання.
Станом на початок місяця будівельники розчищають територію майданчика, завозять пісок, щебінь. Нам було приємно познайомитися з молодими заповзятими працівниками фірми «СпортЕлітБуд» Ігорем Руденем, Василем Пантоліком, Віктором Ланевичем, Валентином Сидоруком та їхнім бригадиром Сергієм Пантеліком. Відчувається, що працівники відповідально ставляться до роботи і часу на довгі розмови не витрачають.
Однак заслуговує на увагу той факт, що педагогічний колектив школи на чолі з директором не залишився осторонь ремонтних робіт. Хоч вчителі й перебувають у законних відпустках, проте це не стало перешкодою для того, щоб безкоштовно допомогти рідному навчальному закладу. Педагоги розчищали майданчики, вивозили скати, збирали гілля тощо. І все це без-будь якого примусу, лише з власного бажання і внутрішнього почуття обов’язку.
-Будівництво майданчика покращить матеріально-технічний стан і естетичний вигляд навчального закладу, - продовжує Анатолій Степанович. – Повірте, що по-справжньому відчуваю натхнення, адже йдемо назустріч європейським стандартам, працюємо на майбутнє. Якщо заслужимо у нащадків вдячне слово, то вважатимемо, що недаремно прожили життя.
Антоніна Булавіна, м. Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі