Про землю, бюджет і протест проти розподілу коштів головою РДА

Бурхливо з дебатами проходила чергова сесія Володимир-Волинської районної ради, яка відбулася 24 грудня.
На початку сесії до порядку денного внесли питання, запропоноване Павлом Карпюком, щодо виділення кабінету для роботи депутатів. Згодом обранці постановили таку кімнату виділити.
Нарвався на шквал критики перший заступник директора Служби автомобільних доріг у Волинській області Михайло Кінах. Він звітував перед депутатами за ремонт доріг у районі. Якщо коротко: грошей на ремонт доріг немає, а тому жодного кілометра із 133 кілометрів доріг району, відремонтовано не було.
Далі депутати оголошували запити, а Ганна Фурман зачитала заяву фракції ВО «Свобода» щодо відставки уряду Яценюка за підсумками провальної соціально-економічної політики.
До години знадобилося депутатам аби прийняти регламент ради.
При розгляді технічної документації по землях району, за пропозицією голови райради Романа Гука, питання під №16, яке стосувалося відповідної документації по Хобултівській сільській раді, розглядали окремо і в підсумку депутати технічну документацію на оренду двох земельних ділянок громадянином Пилипцем не погодили.
Найбільш дискусійним стало бюджетне питання. В район надійшов майже мільйон гривень стабілізаційної дотації і, за словами Павла Карпюка, їх було розділено одноосібно головою РДА Наталією Василець на енергозберігаючі заходи в Оваднівській та Березовичівській школах, дитсадок в Овадному на покриття дефіциту бюджету в Рогожанській сільській раді, а решту депутатів навіть не запитали їх думку про розподіл грошей.
Наталя Василець заявила, що наш район єдиний отримав такі кошти, і гроші спрямовані на ті об’єкти, де виготовлена проектно-кошторисна документація і за які клопотали раніше. Це заперечив Павло Карпюк, котрий проінформував депутатів, що лише п’ять районів не отримали обласні кошти.
Ярослава Вознюк

Розділ новин: 

Коментарі