Представники влади запевняють, що не залишать людей наодинці з бідою

25 листопада заступник міського голови, заступник начальника штабу з ліквідації наслідків вибуху газу в будинку на бульварі Шевченка, 35 Володимир Рожелюк зустрівся в міській раді з журналістами місцевих ЗМІ, щоб  поінформувати їх  про  виконану штабом роботу за п’ять днів, відколи трапилася ця біда.
Нагадаємо, що газ вибухнув у квартирі №11, 47-річний власник якої, як розповідають сусіди, частенько зловживав спиртним. Тож, можливо, ця його пристрасть до оковитої і стала причиною нещастя. Так це чи ні, має з’ясувати слідство. Поліція відкрила кримінальне провадження.
За словами Володимира Рожелюка, з усіх квартир 8-квартирного будинку найбільше постраждали дві:  та, в якій трапився вибух, і квартира під нею. Але пошкодженими є ще три помешкання. На сьогодні здійснено накриття плівкою даху, розчищено завали, вивезено будівельне сміття. У квартири подано тепло-, електро- і водопостачання. Сім’я інваліда, яка у перші дні була відселена, повернулася у свою квартиру. Власник найбільше зруйнованої квартири тимчасово проживає у  родичів, але за потреби йому також нададуть тимчасове приміщення для проживання. А мешканець квартири, де стався вибух, перебуває на лікуванні, оскільки отримав опіки.
Упродовж тижня на місці аварії працювали експерти КП «Волиньпроект». За  їхніми попередніми підрахунками, вартість відновлювальних робіт у будинку становитиме 1-1,5млн.грн. Заступник міського голови висловив вдячність комунальникам, працівникам будівельної фірми «Нова Аркада», які здійснюють комплекс робіт, а також поліцейським, котрі цілий тиждень чергували біля зруйнованих помешкань, рятуючи майно людей від мародерів.  Володимир Рожелюк також наголосив, що хід відновлювальних робіт щоденно контролює  і міський голова Віктор Сапожніков. Тож люди не залишилися наодинці з бідою.
Підготувала Ксеня Лучко

Розділ новин: 

Коментарі