Працівники освіти Володимира, Нововолинська та прилеглих громад отримають премію Гошовського

Працівники освіти Володимира, Нововолинська та прилеглих громад отримають премію Гошовського
Працівники освіти Володимира, Нововолинська та прилеглих громад отримають премію Гошовського

П’ять директорів та вчителів з Волині отримають премію імені Й. В. Гошовського за заслуги у сфері освіти. Чотири із них – з Володимир-Волинського району.
Таке рішення прийняли 17-го серпня на засіданні постійної комісії з питань освіти, науки, інформаційного простору, культури та мови, національного і духовного розвитку депутати Волинської облради.
Цього разу депутатам довелося обирати найдостойніших серед 12 освітян з області. За підсумком рейтингового голосування визначили п’ятьох осіб.
Так, профільна комісія рекомендує відзначити у 2021 році Премією ім. Йосипа Гошовського таких педагогів:

  • Петра Олешка  – директора Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти, професор, кандидат історичних наук;
  • Василя Горбача – вчителя інформатики Володимир-Волинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1;
  • Наталію Дудку– вчительку історії та правознавства закладу загальної середньої освіти «Павловичівський ліцей» Володимир-Волинського району;
  • Тетяну Іваницьку – директорку комунального закладу «Литовезький ліцей імені Володимира Якобчука»;
  • Віктора Поліщука – учителя історії та предмету «Захист України» Нововолинського ліцею № 8.

Окрім того, депутати більшістю голосів рекомендували для відзначення Премією Верховної Ради України кандидатуру заступника директора з навчально-виховної роботи, вчителя фізики опорного навчального закладу «Навчально-виховний комплекс «Локачинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія» Віктора Никитюка.
Довідково: Премія імені Йосипа Гошовського, видатного педагога із Нововолинська, заснована рішенням Волинської обласної ради у 2012 році. Цією нагородою щороку відзначають 5 педагогів області за значні досягнення в управлінні закладами та установами освіти; за впровадження нових технологій; професійне виховання та навчання молоді; за організацію позашкільної та дошкільної роботи; запровадження передового досвіду.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: