Працедавці Ківерцівщини для потреб армії перерахували 10,9 мільйона гривень військового збору

Публікації

Працедавці Ківерцівщини для потреб армії перерахували 10,9  мільйона гривень військового збору
Працедавці Ківерцівщини для потреб армії перерахували 10,9 мільйона гривень військового збору

Упродовж січня-вересня 2021 року з легальних доходів мешканців Ківерцівщини до держбюджету надійшло 10,9 мільйона гривень військового збору. 
Таким чином, наразі для фінансування національного війська  з офіційних доходів мешканців району сплачено на 21,4 відсотка більше проти аналогічного періоду торік. 
Саме військовий збір, що сплачується з легальних доходів громадян, належить до вагомого джерела бюджетних надходжень для фінансування армії. Ріст надходжень військового збору свідчить, що більшість працедавців  обласного центру Волині - відповідальніплатники податків. 
Саме зараз кожен, хто раніше отримував доходи, але не повною мірою сплачував податки, має законні підстави легалізувати набуті активи, - нагадують у Головному управлінні ДПС у Волинській області.  
Щоб скористатися правом на податкову амністію до 1 вересня 2022 року потрібно заповнити в Електронному кабінеті і подати одноразову добровільну (спеціальну) декларацію, згодом сплатити передбачений спеціальний збір. Про те, як це зробити правильно - детальна інформація в банері «Одноразове добровільне декларування». 
Сектор інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: