Повернення перевізника на маршрут «Володимир-Волинський – Свійчів» викликало обурення селян

Наприкінці минулого тижня до редакції завітали жителі села Жовтневе. Обурило людей те, що 30 червня, згідно з підсумками тендеру з перевезень, на маршрут «Володимир-Волинський – Свійчів» повернулася перевізник Марія Проскура. Автобуси Марії Йосипівни тривалий час обслуговували цей маршрут. Та жителі не раз нарікали, що автобуси їздили з порушенням розкладу, транспорт був у незадовільному стані. В результаті у квітні цього року договір з перевізником Марією Проскурою було розірвано. Відтоді жителі сіл Галинівської, Оваднівської і Красноставської сільських рад користувалися послугами перевізника Ігоря Павловського. До цих перевезень не було жодних зауважень. Та раптом все змінилось. У Луцьку пройшов тендер – і на маршрут повернули перевізника Проскуру. В селі Жовтневе відбулися збори селян, було зібрано 582 підписи з вимогою повернути Павловського, який зарекомендував себе як сумлінний перевізник. Люди налаштовані рішуче і навіть обіцяють перекрити дорогу, якщо їхню думку не буде враховано.
Спершу ми звернулися до завідуючого сектором житлово-комунального господарства та інфраструктури Володимир-Волинської РДА Юрія Хорощука:
-Питання вирішувалося на обласному рівні, і від нас нічого тут не залежало. Знаю, що Марія Проскура на цей рейс представила новіший і кращий автобус, розрахований на більшу кількість пасажирів, ніж Ігор Павловський. Швидше за все, це і стало причиною того, що вона виграла тендер. Звісно ж, думку громади слід враховувати. Імовірно, з часом ситуація зміниться.
Ми звернулися й до директора Департаменту інфраструктури та туризму Волинської ОДА Івана Мирки.
-Думка громад врахована перевізником, який подав на тендер автобуси в хорошому стані, - лаконічно відповів посадовець.
Тетяна Корнійчук,м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі