Помер сумнозвісний серійний маніяк

Публікації

Помер сумнозвісний серійний маніяк
Помер сумнозвісний серійний маніяк

8 лютого у в’язниці в США помер сумнозвісний серійний маніяк Ентоні Соуелл, який вбив 11 темношкірих жінок і роками зберігав їхні тіла у себе в будинку, розповіла ТСН.
61-річний Соуелл так і не дочекався виконання винесеного йому 10 років тому смертного вироку (його відстрочували через апеляції адвокатів). Список жертв Соуелла налічував щонайменше 81 жінку, щодо яких він вчиняв злочини у 2007–2009 роках. Чоловіка визнали винним в 11 убивствах, зґвалтуваннях, викраденнях людей, нарузі над тілами померлих і засудили до страти.
Серійний злочинець тримав усе місто у постійному страху кілька років і довгий час залишався непоміченим для правоохоронців. На Ентоні поскаржилась його чергова жертва, якій пощастило вижити і вирватись від нього. Щоправда, поліція приїхала у будинок збоченця лише через 37 днів після заяви. Його не застали вдома, але були шоковані: знайшли два жіночих тіла, які розкладались, а згодом — ​ще 9. Житло маніяка охрестили «клівлендським будинком жахів». Після викриття серійного вбивці і винесення йому смертного вироку рішенням місцевої влади Клівленда будинок Соуелла знесли і вирішили «більше нічого не будувати на цьому жахливому місці».
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: