Польські партнери допомагають українським громадам складати Стратегії розвитку

На цікавому семінарі у Любліні побувала заступник устилузького міського голови Світлана Дубицька.
У рамках реалізації проекту «Сучасні українські компетенції в об’єднаних громадах» від Устилузької ОМТГ була делегована на семінар, що проходив 17-22 вересня у м. Люблін (Республіка Польща), заступник устилузького міського голови Світлана Дубицька. Організатор проекту – фундація менеджерських ініціатив у цьому польському місті.
Як зазначила Світлана Євгенівна, учасниками проекту є 22 українські громади, яким Європейський Союз в особі зазначеної фундації допомагає складати Стратегії розвитку громад. З цією метою представники всіх цих громад мають відвідати Польщу.
-Поїздка була дуже плідною, корисною, із насиченою та цікавою програмою. Досвідом управління з учасниками семінару ділилися ґміни Конопніца, Триньча та Людвін Люблінського воєводства, а також повіт Ліпско Мазовецького воєводства, - розповідає Світлана Дубицька. – Під час візиту у Польщу голови та заступники керівників громад отримали практичні поради щодо розв’язання проблем із досвіду аналогічної адмінреформи, що розпочалася у Польщі з 1 січня 1999 року, які використовуватимуть у своїй роботі.
Ґміна Людвін – партнер Устилузької ОМТГ, з якою укладені угоди про співпрацю та про громадянський напрямок виховання в системі освіти.
Міла Сергєєва, м. Устилуг

Розділ новин: 

Коментарі