Польща купує 250 американських танків Abrams

Польща купує 250 американських танків Abrams
Польща купує 250 американських танків Abrams

Міністерство оборони Польщі оголосило про купівлю 250 американських танків Abrams M1A2 Abrams SEPv3 останнього, третього покоління. Сума контракту становить 23,3 млрд злотих (близько 6 млрд доларів).
Як повідомив на прес-конференції у середу, 14 липня, міністр оборони Польщі Маріуш Блащак, перші танки надійдуть на озброєння 18-ї бронетанкової дивізії у Седльце та 1-ї бронетанкової бригади у Варшаві вже наступного року, інформує zaxid.net.
«Ми замовили найсучасніші танки у найкращій комплектації, танки, випробувані боями, танки, які були сконструйовані як противага російським танкам Т-14 «Армата». Польське військо матиме на озброєнні танки Abrams вже наступного року», – цитує Маріуша Блащака сайт Polsat.
За словами міністра оборони Польщі, закупівля сучасних танків є «відповіддю на виклики з якими Польща змагається, якщо йдеться про міжнародну безпеку, а наше завдання – стримування потенційного агресора».
«Ми всі знаємо, де цей агресор і які є потенційні загрози. Тож це швидка, рішуча реакція на ці загрози», – додав Блащак.
Частину танків передадуть до 18-ї бронетанкової дивізії, яка дислокується у Седльце на сході Польщі, поблизу кордону з Білоруссю. Загалом із 250 танків створять чотири танкові батальйони.
Танк Abrams M1A2 Abrams SEPv3 є найновішою версією бойової машини, яку випускає компанія американська General Dynamics. Польща буде другою країною у світі, яку закупить ці танки, раніше їх купила Австралія.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: