Польща дасть кредит на капремонт дороги Устилуг-Луцьк-Рівне

18-19 березня у Варшаві проведено переговори щодо надання кредиту Україні для фінансування проектів з розбудови прикордонної дорожньої інфраструктури та облаштування пунктів пропуску на кордоні. У складі урядової делегації України був очільник Служби автомобільних доріг нашої області Анатолій Посполітак.
У Посольстві України в Польщі відбулось офіційне підписання угоди, яка передбачає виконання робіт з капремонту автодороги державного значення Н-22 Устилуг-Луцьк-Рівне на ділянці від 0 до 13 кілометрів.
- Підрядним підприємством по результатах тендеру визначено компанію DROG-BUD Sp. z o.o. (Польща). Очікуємо, що найближчим часом ці додаткові угоди будуть у встановленому порядку погоджені українською та польською сторонами, після чого на відрізку автошляху Н-22, що є під’їздом до КПП «Устилуг», розпочнуться ремонтні роботи. Вже наступного тижня ми чекаємо в області представників польської компанії, яка здійснюватиме роботи, та проектантів. Сума кредиту для Волинської області становить 4,8 млн євро, - повідомив Анатолій Посполітак.
Особливість співпраці в тому, що не менше 60% обсягів робіт має виконати польська сторона. Будівельна організація, що виграла тендер, сама зробить проектну документацію. Тож після виготовлення проекту та проходження експертизи дорогу почнуть будувати. Якщо усе відбуватиметься за планом - ділянку здадуть в експлуатацію вже цього року.

Розділ новин: 

Коментарі