Поліція знайшла тіло відомого актора, зірки кіно та телебачення

Публікації

Поліція знайшла тіло відомого актора, зірки кіно та телебачення
Поліція знайшла тіло відомого актора, зірки кіно та телебачення

Як повідомляє TMZ, 62-річний Томмі Лістер мав прийти на зйомки нового проєкту 5 і 6 грудня. Однак роботу він скасував через погане самопочуття. Коли ж актор перестав відповідати на дзвінки менеджерів, ті вирушили до його помешкання в Лос-Анджелесі з правоохоронцями. Саме там і знайшли тіло Томмі Лістера.

Наразі причин смерті 62-річного актора не називають. Водночас поліцейські вже заявили, що слідів насилля ні в квартирі, ні на тілі Томмі Лістера не виявили, а тому підозрюють, що його смерть була природньою.

Представниця актора Сінді Кован у коменатрі People додала, що незадовго до цього вона мала бесіду з зіркою Голлівуду. Томмі Лістер скаржився на погане самопочуття та називав симптоми COVID-19. Зокрема, актор мав велику слабкість і не міг фізично звернутись до медиків.

«Він скаржився на своє здоров'я, але був занадто слабким, щоб піти до лікаря», – зазначила Сінді Кован.

Що відомо про Томмі Лістера

Актор Томмі Лістер народився у Каліфорнії у 1958 році. При народженні він мав відшаровану та деформовану сітківку ока, тому втратив зір на праве око. Однак це він зумів використати у своїй кар'єрі, перевтілюючись у доблесних захисників чи лиходіїв.

Через кремезну статуру Томмі запрошували до кримінальних банд, однак він відмовився і обрав акторську кар'єру.

Вже у 1980-их Лістер знявся у перших фільмах, які принесли його славу. Ролі у стрічках «Поліцейський з Беревлі-Гіллз», «Потяг-утікач» і «Блакитні міста» допомогли актору звернути увагу продюсерів на себе та отримувати все нові контракти.

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: