Поліцейські отримали службові автомобілі від ЄС

Напередодні дня святого Миколая з нагоди створення нової структури у Володимир-Волинському відділенні поліції було запрошено священика для благословення початку роботи особового складу в новому форматі, а також для освячення службових автомобілів, які отримали поліцейські.
Голова єпархіального відділу із взаємозв’язків з військовослужбовцями та іншими силовими формуваннями протоієрей Олексій Шаран відслужив молебень, привітавши усіх з наступаючими новорічними та різдвяними святами, створенням нової структури та побажавши особовому складу відділення Божої благодаті, миру і благополуччя.
За словами начальника Володимир-Волинського відділення Нововолинського відділу управління Національної поліції у Волинській області підполковника Михайла Бобика, автомобілі придбані за кошти Європейського Союзу. Вони обладнані усім необхідним для роботи і є зручними для оперативного реагування слідчо-оперативної групи. Сьогодні у поліцейському автопарку налічується дев’ять службових машин, які забезпечені паливно-мастильними матеріалами, тож на усі повідомлення громадян, які надходитимуть, тут намагатимуться реагувати оперативно.
Підготувала Валентина Савчук

Розділ новин: 

Коментарі