Податкову декларацію про майновий стан і доходи можна подати в електронному вигляді

Володимир-Волинська об’єднана державна податкова інспекція Головного управління ДФС у Волинській області нагадує, що до 1 травня 2018р. триває кампанія декларування доходів. Отож якщо ви у 2017р. отримали доходи, з яких не було сплачено податки, варто подбати про своєчасне подання річної податкової декларації.
Цього року громадяни звітують про доходи за минулий рік за новою формою декларації. Заповнити і подати декларацію можна до 1 травня 2018р. в податковій інспекції за місцем реєстрації.
За вибором платника податків декларація подається в один із таких способів:
-особисто платником податків або уповноваженою на це особою;
-надсилається поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення не пізніше, ніж за п’ять днів до закінчення граничного строку подання;
-засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису не пізніше закінчення останньої години дня, в якому спливає граничний строк подання.
Декларацію про майновий стан і доходи можна подати в електронному вигляді за допомогою електронного сервісу ДФС: «Електронний кабінет платника податків» https://cabinet.sfs.gov.ua/.
Оксана Левчук, в.о. начальника Володимир-Волинської ОДПІ

Розділ новин: 

Коментарі