Підвели підсумки проведення ДПА та ЗНО у школах району.

На щотижневій нараді в РДА начальник відділу освіти, молоді та спорту Оксани Бігун розповіла, що у 2016-2017 навчальному році державна підсумкова атестація проводилася у випускних класах початкової, основної і старших шкіл. ДПА у районі склали 125 учнів четвертих класів, 103 учні дев’ятих та 36 одинадцятих класів.
У загальноосвітніх навчальних закладах І ступеня державна підсумкова атестація проводилася із трьох предметів: української мови, літературного читання та математики. Учні 9-х класів здавали українську мову, математику та предмет за вибором.
Державна підсумкова атестація в одинадцятикласників проводилась у формі ЗНО із 23 травня по 16 червня 2017 року з трьох предметів.
Учні району для проходження ДПА-ЗНО обрали шість предметів: українську мову здавали усі 11-класники, математику – дев’ять школярів, історію – тридцять п’ять, дев’ятнадцять учнів складали ЗНО із біології, сім - із географії та по одному - вибрали хімію та фізику.
За підсумками цього навчального року маємо одну золоту медаль у районі та по одній у ОТГ. І зараз, зазначила начальник відділу освіти, молоді та спорту, уже розпочали активну підготовку до нового навчального року.

Розділ новин: 

Коментарі