Підприємство, яке ремонтує казарми 14-ої бригади, множить борги

Квартирно-експлуатаційне відділення Володимира-Волинського щомісяця боргує за землю по 600тис.грн. Власне, в загальній структурі заборгованості перед місцевими бюджетами борг з плати за землю різних структур складає 46%, інформують «Волинські новини».
Про це стало відомо під час оперативної наради у голови ОДА 9 листопада.
Так зі слів виконувача обов’язків начальника, заступника начальника Головного управління ДФС у Волинській області Олександра Юристовського, до місцевих бюджетів не було сплачено 42млн.грн.
У структурі заборгованості установ, організацій та фізичних осіб перед місцевими бюджетами борг із сплати за землю складає 46%. Із заборгованих 42млн.грн. 6,3 мільйона боргує населення.
Цікавіший список підприємств-боржників. Найбільше – 5,4 мільйона гривень – боргує квартирно-експлуатаційне відділення Володимира-Волинського. До слова, уже є провадження про стягнення боргу з цього підприємства.
Додамо, саме ця установа ремонтує казарми 14-ої бригади, на що з обласного бюджету виділили 700тис.грн. Відтак голова ОДА Володимир Гунчик попросив податківців під час примусового стягнення боргу не забирати цих 700тис.грн. для військового містечка. Однак, разом з існуючими боргами, згадане підприємство множить нові: щомісяця до боргу додається по 600тис.грн.
Підготувала Міла Сергєєва

Розділ новин: 

Коментарі