Підприємець на Волині поверне в бюджет понад 400 тисяч гривень

Підприємець на Волині поверне в бюджет понад 400 тисяч гривень
Підприємець на Волині поверне в бюджет понад 400 тисяч гривень

Прокурори обласної прокуратури в судах двох інстанцій відстояли свою позицію про стягнення з постачальника, який під час тендеру вчинив антиконкурентні дії, понад 400 тисяч гривень у дохід держави.
Про це повідомляє Волинська обласна прокуратура.
Північно-західний апеляційний господарський суд залишив у силі рішення Господарського суду Волинської області, яким задоволили позов обласної прокуратури та визнали недійсним договір про закупівлю товарів на суму 431 тисячі гривень, укладений Управлінням освіти Нововолинської міськради із приватним контрагентом.     
Працівники територіального відділення Антимонопольного комітету України у цьому випадку викрили змову суб’єктів господарювання на відкритих торгах із закупівель товарів за бюджетні кошти.
Оскільки такі дії учасників не узгоджувалися із принципами публічних закупівель, прокурори звернулися в суд, який визнав договір недійсним та стягнув кошти з недобросовісного підприємця.
Зауважили, що у 2023 році прокурори пред’явили три таких позови про визнання недійсними договорів про поставку товарів і стягнення у дохід держави майже 2 мільйони гривень, два з яких, на суму понад 1,5 мільйона гривень, перебувають на розгляді.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: