Підбили підсумки навчального року та визначили терміни підготовки до нового

15 червня на черговому засіданні виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради було ухвалено понад 30 проектів рішень.
Про роботу у минулому навчальному році та підготовку до 2017-2018 навчального року звітував начальник міського управління освіти, молоді та спорту В’ячеслав Петрук. Він повідомив, що у ДНЗ міста виховуються 1366 дітей. Середня вартість харчування однієї дитини на день у дошкільних навчальних закладах до 1 червня становила 16 гривень. Із 1 червня для дітей до 3 років вартість харчування збільшилася до 18 грн., для дітей віком 3-6 років – до 26 гривень. Пільгами на оплату харчування у садочках користуються батьки 329 дітей. У дошкільних закладах міста функціонують групи спеціального призначення: для дітей з вадами мови (ДНЗ № 7,8), зору (ДНЗ № 7), в яких виховується 58 дошкільнят. Черги на влаштування діток у садки у місті немає.
У п’яти ЗОШ міста протягом навчального року навчалося 4080 учнів, із них
31 - за індивідуальною формою. У ЗОШ №1, №2, №5 та НВК-ліцей №3 працює 10 інклюзивних класів для 14 дітей із особливими потребами. Забезпечено організацію безкоштовного харчування учнів 1-4 класів (вартість обіду - 5 грн., для дітей із малозабезпечених сімей, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей учасників АТО – 8 грн.). Гарячим харчуванням у школах загалом охоплено 58% учнів. У 2017р. на харчування учнів 1-4 класів та учнів пільгових категорій використано 1 664,833 гривень.
Для учнів 10-11 класів організовано профільне навчання: українська філологія (ЗОШ № 2, 3, 5), іноземна філологія (ЗОШ №2, гімназія), технологічний профіль (ЗОШ № 1,2), хіміко-технологічний профіль (гімназія). Усього профільним навчанням охоплено 236 старшокласників (76%). Ще однією з форм профілізації старшої школи є навчання старшокласників у міжшкільному навчально-виробничому комбінаті, де забезпечується вивчення предметів технологічного напрямку. Надає заклад і можливість для здобуття учнями шкіл першої спеціальності. Протягом року тут навчалось 504 учні 9-11 класів. З метою розвитку талановитих дітей упродовж навчального року працювали ДЮСШ та ЦПО. При ДЮСШ відкрито відділення вільної боротьби. При ЦПО створено навчальний кабінет психологічного розвантаження для послуг педагогів та учнів міста.
Хороші результати показали обдаровані діти. Переможцями обласного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад за підсумками навчального року стали 36 учнів ЗОШ , з них 8 брали участь у Всеукраїнському завершальному етапі олімпіад. Четверо дітей стали призерами Всеукраїнських олімпіад. 12 учнів стали призерами обласного конкурсу-захисту науково-дослідних робіт у наукових товариствах та філіях МАН.
З метою стимулювання праці педагогів та обдарованих дітей щорічно проводить свято «Зоряний Олімп». У 2017р. під час його проведення було відзначено 128 учнів та 60 вчителів.
Протягом звітного року з міського бюджету виділено достатньо коштів на проведення поточних ремонтів у закладах освіти, придбання оргтехніки та устаткування. Тож на часі - повна готовність шкіл та дитсадків до нового навчального року, яку, за розпорядженням міського голови потрібно завершити до 20 серпня.
Під час засідання виконкому були прийняті всі проекти рішень, включені до порядку денного (деякі – із незначними доповненнями), у тому числі підтримано рішення про приєднання міста до європейської ініціативи «Угода мерів», що стосується проведення заходів зі скорочення викидів СО2 та, за можливості, інших парникових газів, водночас підвищення стійкості до наслідків змін клімату до 2030 року.
Міла Сергєєва, м. Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі